Victoria

7. března 2017 v 23:03 | Shana |  BJD profilsJméno: Victoria dcera Dymeiova
Datum příjezdu: 4.10.2013

Společnost: Bobobie
Model: Mei
Velikost: MSD
Typ (barva) resinu: Normal
Face-up: Niam
Blushing: Ano, jen lehoučké také od Niam :)
Oči: Zelené
Vlasy: Rudo růžové

Věk: kolem 200 let. Je to velice mladá elfka
Rasa: Temný elf
Oblečení: Miluje Steampunk. Tedy pro ně je to jejich móda, ale u nás zjistila, že mi tomu říkáme steampunk a jelikož se jí to slovo líbí, tak ho používá. Má ráda hlavně proužky a kůži.
Má ráda: Vynalézání, techniku, motory, stroje, knihy, příjemné posezení, oheň, manuální práci ale i příjemné posezení s příteli a červené víno.
Nemá ráda: Hluk, hloupé lidi, moc dotazů a nedokončenou práci.

Osobnost: Mlčenlivá, přemýšlivá, inteligentní, ráda vynalézá. Má ráda klid a ticho a rozčiluje jí moje ukecanost :D občas když má náladu tak se umí i rozpovídat a když jí nic netrápí ráda se směje.

Rodina: Otec Dymei je velitelem stráže královské rodiny, matka Lamya je nejvrchnější dvorní dáma. Oba bratři jsou vojáci. Starší Felin je otcův zástupce, jeho žena Feya je doma s dětmi. Jména dětí si Victoria nepamatovala. Jsou tuší čtyři. Mladší z bratrů (ale stále starší než Victoria) je Geran a ten je velitelem stráže v letním sídle královské rodiny na břehu Duhového jezera u Šedé skály. Jeho žena Maggea je tam s ním, dělá správkyni sídla. Mají myslím tři děti, Victoria si pamatovala jen nejstaršího syna Gymea. Ani neví co dělá. K rodině nikdy nepřirostla.
Jediný koho opravdu miluje je Lisabellin bratr Alexandr.

Backstory:

Existuje mnoho světů. Svět lidí, svět Kouzel, svět Duší, ….. A jeden z těchto světů je zvaný Zásvětí. Je to svět démonů, zrůd a vyděděnců magického světa. Byl odsouzen k tomu být uzavřen a oddělen navždy od okolních světů aby nemohl svým zlem nakazit ostatní světy. Leč v průběhu let bariéry mezi světy slábnou a objevují se trhliny, kterými je možno procházet mezi jednotlivými světy.
Nacházejí se i tací, co trhliny brání, a zabraňují zlu proniknout do našich světů. Ale jak dlouho budou schopni tyto trhliny hlídat?

Největší trhlina, která zatím byla objevena je na území patřící Alicii a jejímu velkému rodu. Tato trhlina vede do Kouzelného lesa a ústí pod horou. Dlouhá staletí nebyla průchozí jelikož na její druhé straně byla jen skála ale v kouzelném lese kutaly trpaslíci dlouho a hluboko až tuto trhlinu objevili a tak otevřeli průchod. Duchové lesa jim za trest nařídili tuto trhlinu hlídat.

V průběhu let trpaslíci uzavřeli smlouvu s temnými elfy, ti jim nyní pomáhají střežit trhlinu za zbraně a trpasličí technické vymoženosti. Pro temného elfa je nyní největší hrdostí získat postavení ve stráži trhliny.

Ostatní světy díky těmto strážcům zůstávají v bezpečí. Lesní elfové, víly, elfíci, skřítci a jiné kouzelné lesní bytosti si jen pramálo dělají starosti s trhlinou a vážnou hrozbou, která jim hrozí. Žijí si své životy ve svých královských v Kouzelné lese a zabývají se svými mnohdy malichernými starostmi.


Victoria přísluší k rase vysokých temných elfů. Temní elfové na rozdíl od lesních i všech ostatních se více odklánějí od přírody a tíhnou ke spolupráci s permoníkama na strojích a technice. Zdržují se sice v lese, ale obvykle poblíž skal nebo přímo budují obydlí ve skále samotné. Živý se rostlinami i lovem menších lesních tvorů, proto nejsou v kouzelných lesích příliš oblíbení. Jsou to tvrdí a vycvičení bojovníci a není radno si s nimi zahrávat. Mají skvělé taktické schopnosti a při příznivých podmínkách by dokázali porazit i člověka v boji.
Victoria se narodila do významné rodiny. Otec Dymei již dvě staletí funguje jako velitel královské stráže a matka Lamya je nejvrchnější dvorní dámou královny. Má také dva sourozence, dva silné bratry. Starší Felin je otcovou pravou rukou, mladší Geran se stal velitelem letního sídla panovníků. Victoria si s nimi moc nerozumí a ani se s nimi moc nestýká, stejně tak nikdy nepřilnula k jejich manželkám ani dětem. Některé své neteře a synovce ani neviděla.
Victoria se od malička zajímala o fungování strojů a toužila stát se inženýrkou.
Její otec však nic takového nedovolil a stejně jako bratři byla zapsána na vojenskou akademii i přes sáhodlouhé protesty matky, která z ní chtěla udělat dvorní dámu. Proto nakonec Victorie musela absolvovat jak akademii tak i večerní kursy jak být dámou od matky. Těžko říci co nenáviděla víc.
Přes svojí nechuť byla na akademii vynikající studentkou a po jejím absolvování byla vybrána do elitní jednotky určené na průzkum neprobádaných a potenciálně nebezpečných území v kouzelném lese i mimo něj. Dostala se do jednotky mladého hezkého vůdce jménem Alexandr.
Ten brzy rozeznal její skvělé schopnosti a zvykl si jí brát jako svojí pravou ruku a důvěryhodnou osobu.
Ačkoliv se tomu Victorie nesmírně bránila po krátkém čase a poznání Alexandrovy rozhárané osobnosti se do něj bezhlavě zamilovala a udělala by pro něj cokoliv. A přesně v té době se Alexandr dozvěděl, že jeho milovaná sestřička opouští bezpečí kouzelného lesa a vydává se na cestu po lidském světě. Chtěl se za ní vydat ale Victoria ho zadržela a sama se mu nabídla, že jí bude ochraňovat. Doufala, že tak získá jeho srdce.
Alexandr si jí za to velice váží ale její láska mu zatím nedochází.
Victorie se hned vydala na cestu. Dlouhou dobu Lisabelu jen sledovala ale při jedné nehodě se jí musela odhalit. Lisa na ní a na svého bratra byla dlouho naštvaná a odmítala s Victorií mluvit ale nakonec po několika útrapách kde závisely jedna na druhé se přeci jen spřátelili a Victorie se jí dokonce svěřila se svojí láskou.
Když doráželi ke mně Victorie šla raději trochu napřed aby obhlídla terén, jestli je to u mě bezpečné na bydlení a pak teprve dala znamení i Lise aby přišla.
Když se po příchodu Victora a Karin všichni společně vrátili domů do Kouzelného lesa vyslechla si Victorie velice nepříjemnou pravdu o otci a jeho milence a o faktu, že je Victor její bratr. Bude jí trvat hodně dlouho, než toto otci odpustí a Victora vezme na milost.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 9. března 2017 v 16:39 | Reagovat

Taky líbí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama