Mirandolina

7. března 2017 v 23:18 | Shana |  BJD profilsJméno: Mirandolina dcera Sheranina
Datum příjezdu: 19.11.2013

Společnost: Doll leaves
Model: Mint
Velikost: Yo-SD (i když něco mezi Yo-SD a Tiny)
Typ (barva) resinu: Normal
Face-up: zatím default
Blushing: Ne
Oči: Růžové s třpytkama
Vlasy: Fialkové (a ráda si zaplétá malé copánky) ale občas mění barvu na modro-růžové

Věk: kolem 300 let
Rasa: víla
Oblečení: Pohodlné, rozevláté a hlavně duhově barevné. Miluje hlavně pastelkové barvičky
Má ráda: Sladký nektar a med, rychlý let, pastelové barvičky, zábavu, smích, povídky a pohádky
Nemá ráda: Děsí jí, že jí člověk zavře do sklenice, ptáky co si jí pletou s hmyzem, auta

Osobnost: Zvědavá, ukecaná, neposedná, někdy až otravná, svéhlavá a hodně roztržitá. Má ale skvělou paměť na zprvy a je to skvělá doručovateka vzkazů. Je hodně mlsná

Rodina: Víly nemají otce, když na vílu příjde její čas (jednou za 50 let, ale než má první dítě tak to několik set let trvá) porodí děťátko. Když je to chlapec je to okřídlený elfík, dívekna je víla. Miřina matka se jmenuje Reilla, Mira už má 8 sester a jednoho bratra, je druhá nejstarší v rodině. Starší sestra je Keilla, mladší jsou Siam, Nerris, Opea, Liam, Terenia, Flaina a Rawean. Nejmladší je bratr a jmenuje se Biell. Ani Mira ani jedna z jejích sester ještě malé neměli.

Backstory:

Existuje mnoho světů. Svět lidí, svět Kouzel, svět Duší, ….. A jeden z těchto světů je zvaný Zásvětí. Je to svět démonů, zrůd a vyděděnců magického světa. Byl odsouzen k tomu být uzavřen a oddělen navždy od okolnních světů aby nemohl svým zlem nakazit ostatní světy. Leč v průběhu let bariéry mezi světy slábnou a objevují se trhliny, kterými je možno procházet mezi jednotlivými světy.
Nacházejí se i tací, co trhliny brání, a zabraňují zlu proniknout do našich světů. Ale jak dlouho budou schopni tyto trhliny hlídat?

Největší trhlina, která zatím byla objevena je na území patřící Alicii a jejímu velkému rodu. Tato trhlina vede do Kouzelného lesa a ústí pod horou. Dlouhá staletí nebyla průchozí jelikož na její drué straně byla jen skála ale v kouzelném lese kutaly trpaslíci dlouho a hluboko až tuto trhlinu objevili a tak otevřeli průchod. Duchové lesa jim za trest nařídili tuto trhlinu hlídat.

V průběhu let trpaslíci uzavřeli smlouvu s temnými elfi, ti jim nyní pomáhají střežit trhlinu za zbraně a trpasličí technické vymoženosti. Pro temného elfa je nyní největší hrdostí získat postavení ve stráži trhliny.

Ostatní světy díky těmto střážcům zůstávají v bezpečí. Lesní elfové, víly, elfíci, skřítci a jiné kouzelné lesní bytosti si jen pramálo dělají starosti s trhlinou a vážnou hrozbou, která jim hrozí. Žijí si své životy ve svých královstkých v Kouzelné lese a zabývají se svýmy mnohdy malichernými starostmi.


Víly v kouzelných lesech fungují jako poslové zpráv, zvědové a informátoři jak jiných lesních bytostí tak i duchů lesa. Víly jsou na tento svůj úděl hrdé a jen ty nejlepší a nejrychlejší, které projdou akademií mohou dostávat tak důležité úkoly aby opouštěli vílí část lesa a pomáhaly jiným bytostem či dokonce duchům. Víli se živý nektarem a lesnímy plody. Jsou velice zvědavé a někdy neopatrné. Ne nadarmo se říká, že zvědavost zabila vílu. Občas umbýt i velice rozpustilé, ale ne tolik jako skřítci.

Mirandolina je velice zvídavá víla jíž od malička a velice rychle se ve vílí říši vypracovala na spolehlivého posla. Byla na své postavení velice hrdá a někdy až moc ho dávala na odiv. Nikdy díky tomu neměla moc přítela ale nijak zvlášť jí to nechybělo. A ke své nesmírné spokojenosti ani ně ve dvou stech letech (to je neskutečně ranný věk na tak veliký úkol) dostala práci pro královskou rodinu lesních elfů. Měla zajišťovat korespondenci mezi letním sídlem a královským palácem v hlavním městě. Mirandolina málem praskla pýchou.
Když jí pak princezna oznámila další důležitý úkol myslela si Mirandolina, že půjde možná na výzvědnou misi ale princezna jí poslala do světa lidí aby přinášela vzkazy od její dcery Lisabelly. Mirandolině ztuhl úsměv na rtech. Lidí se nesmírně bála a představa lidského světa pro ní byla tak děsivá jako y jí někdo utrhal křídla a hodil do propasti. Ale vílí hrdost byla větší než strach a úkol zdráhavě přijala. Jelikož se bála trvalo jí neskutečně dlouho než Lisabellu nalezla a ještě déle jí trvalo než ke mně získala důvěru. Se vzkazy proto moc nelétá, jen když je to opravdu nezbytně nutné, protože se stále světem létat bojí. Čili jinak řečeno, ještě se žádným vzkazem neodletěla a schovává se hlavně doma a v blízkém parku, kde si hraje s veverkami.
Svá křídla si když nelétá skládá na zádech takže nejsou vidět a nepoškodí je, ale občas se velice ráda proletí. S dívkama se zatím moc nezžila, je poněkud sebestředná, ale věřím, že to bude lepší, pomalu si uvědomuje, že práce a její postavení v hyearchii poslíčků není všechno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 8. března 2017 v 10:16 | Reagovat

Prima, ale nikde nevidím možnost přihlásit se k odběru novinek!

2 shanaland shanaland | 8. března 2017 v 21:02 | Reagovat

[1]: hotovo ^^

3 Babakat Babakat | 9. března 2017 v 16:33 | Reagovat

[2]: Díky, už jsem využila. Teď si přečtu všechny příběhy, tenhle o Mirandolině se mi moc líbil

4 Siginitou Siginitou | Web | 29. března 2017 v 16:32 | Reagovat

Vypadá pěkně :)

5 bratz-forever bratz-forever | Web | 8. června 2017 v 19:18 | Reagovat

Ta je moc hezká :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama