Lisabella

7. března 2017 v 22:49 | Shana |  BJD profilsJméno: Lisabella dcera Sharamova
Datum příjezdu: 9.10.2013

Společnost: Dream of doll
Model: Petsha fullset
Velikost: MDS
Typ (barva) resinu: Normal
Face-up: Defaut
Blushing: Ne
Oči: Modré
Vlasy: Bílé

Věk: jen kolem 150 let. Je velmi mlaďounká, proto se o ní bratr tolik bojí :)
Rasa: Je napůl lesní a napůl temná elfka vznešené krve
Oblečení: Je jemná a něžná, proto když přišla do našeho světa jí hned nadchla lolita móda. Miluje krajky, květinové potisky a květiny ve vlasech :)
Má ráda: Hezké oblečení, běhání po lese, objevování nových věcí, střílení z luku a šermování, tanec, hudbu a zpěv. Miluji zvířata a hlavně ptáky a jejich zpěv. Také miluje knihy a příběhy.
Nemá ráda: Hluk, špínu, neohrabané lidi a ničení přírody

Osobnost: Veselá, přátelská, něžná, trochu zasněná a zadumaná. Občas trochu lehkovážná ale umí být i velice silná a bojovná, když je potřeba. Ráda se směje a ráda baví lidi veselými historkami :)

Rodina: její matka je mladá princezna lesních elfů. Hodně starších elfů co byly někdy v lidském světě připodobňují její příběh k Romeovy a Julii.
Princezna Leiana měla pouhé dvousté narozeniny a rodiče jí uspořádali večírek. Na ten se vplížilo v přestrojení několik temných elfů aby tam udělali rozruch ale mladý princ Sharam chtěl udělat ještě více a vyzval princeznu k tanci. Jeho troufalost ale byla potrestána když se do sebe pár zamiloval. Několik měsíců se spolu tajně scházeli a nakonec spolu uprchly. Obě královské rodiny se začali hádat a obviňovat tu druhou, že je unesly ale nebylo to nic platné. Když oba mladí zjistili, jaký problém způsobili vrátili se domů ale v té době již Leiana čekala Lisabellu. Oba rody se nakonec shodly, že lásce nechají průchod ale Lisabella nemá nárok na královský trůn, zůstane navždy jen princeznou.
Její bratr Alexandr je z prvního manželství jejich otce Sharama. Alexandr je jediný, který, kromě rodičů, z rodiny Lisabellu miluje. Má tendenci jí pořád ochraňovat. Domluvil jí i učitele, do kterého se ale Lisabella nešťastně zamilovala.

Backstory:

Existuje mnoho světů. Svět lidí, svět Kouzel, svět Duší, ….. A jeden z těchto světů je zvaný Zásvětí. Je to svět démonů, zrůd a vyděděnců magického světa. Byl odsouzen k tomu být uzavřen a oddělen navždy od okolních světů aby nemohl svým zlem nakazit ostatní světy. Leč v průběhu let bariéry mezi světy slábnou a objevují se trhliny, kterými je možno procházet mezi jednotlivými světy.
Nacházejí se i tací, co trhliny brání, a zabraňují zlu proniknout do našich světů. Ale jak dlouho budou schopni tyto trhliny hlídat?

Největší trhlina, která zatím byla objevena je na území patřící Alicii a jejímu velkému rodu. Tato trhlina vede do Kouzelného lesa a ústí pod horou. Dlouhá staletí nebyla průchozí jelikož na její druhé straně byla jen skála ale v kouzelném lese kutaly trpaslíci dlouho a hluboko až tuto trhlinu objevili a tak otevřeli průchod. Duchové lesa jim za trest nařídili tuto trhlinu hlídat.

V průběhu let trpaslíci uzavřeli smlouvu s temnými elfy, ti jim nyní pomáhají střežit trhlinu za zbraně a trpasličí technické vymoženosti. Pro temného elfa je nyní největší hrdostí získat postavení ve stráži trhliny.

Ostatní světy díky těmto strážcům zůstávají v bezpečí. Lesní elfové, víly, elfíci, skřítci a jiné kouzelné lesní bytosti si jen pramálo dělají starosti s trhlinou a vážnou hrozbou, která jim hrozí. Žijí si své životy ve svých královských v Kouzelné lese a zabývají se svými mnohdy malichernými starostmi.


Jak jsem již psala Lisabella je dcera dvou následníků trůnu Sharama a Leiany. Rozhodla se žít s matkou u lesních elfů ale vždy zažívala ústrky a útlak ze strany zbytku svojí rodiny i nenápadné přehlížení ze strany služebnictva. Navždy jí zůstane znamení toho, že je napůl temnou elfkou. Její rodiče žijí na hranicích obou říší v malém paláci na starém dubu. Často je navštěvuje Alexandr, syn Sharama z jeho prvního manželství. Lisabella říkala, že jeho žena byla silná válečnice, ale zemřela při střetu z bažinným trollem.
Lisabella se od malička věnovala umění, hudbě a výuce dějin a podobných věcí. Alexandr jí domluvil lekce šermu aby se naučila bránit. Její bratr jí věnoval velice zvláštní a mocný meč. Meč očarovaný vědnou a čarodějkou Trishou. Dvojče jeho vlastního meče. Oba se díky kouzlu dokáží zhmotnit do lidských těl a tak ochránit svého nositele. Walter, jak se jmenoval duch jejího meče, jí byl po celou dobu učení skvělým společníkem a přítelem. Sama pak časem požádala bratra o další vzdělání a požádala o lekce alchymie a matematiky u mladého vědce temných elfů Kirilla. Do Kirilla se také velice nešťastně zamilovala ale zjistila, že on její lásku neopětuje a ani nemůže, jelikož jeho srdce patří mladému elfu Ivanovy.
Se zlomeným srdcem se na chvíli uchýlila sama do sebe a nevycházela ze svých komnat. Jedinou společnicí jí vždy byla Shaen, která k ní lezla oknem aby jí nevidělo ostatní služebnictvo. Už tak byla Lisabella vcelku dost zatracovaná, kdyby jí ještě viděli přátelit se s elfíkem, byla by společensky sražená úplně.
Nakonec se Lisabella rozhodla odejít pryč z lesa, kde jí vše připomínalo Kirilla. Shaen nic neřekla, nechtěla aby za ní šla a ohrozila svůj život ale ta jí stejně následovala hned jak to zjistila jelikož je nejlepší přítelkyní.
Lisabella zažila několik dobrodružství na své cestě, svojí hloupostí a roztržitostí se jí stalo, že ztratila Waltera na cestě, ale to nejdůležitější dobrodružství byla nová láska. Při příchodu do města vyla Lisa u vytržení, vše si prohlížela, všude běhala a využívala omezené schopnosti neviditelnosti, kterou mají všechny kouzelné bytosti, aby j lidé nezahlédli. Ale pak uviděla sedět v parku jednoho mladíka. Měl volnou košili a jeansy a četli si na sluníčku knížku. Vlasy mu po pramínkách spadávali do očí a on si je jednou za čas odsunul z čela jedním ladným pohybem ruky. Lisa na něj zůstala stát a koukat dokud nevstal a nechtěl odejít. Rozhodla se ho sledovat ale byla tak nepatrná, že spadla ze stromu přímo před něj a zlomila si nohu. Zaraženě na ní zůstal koukat. V tu chvíli vyskočila z křoví i Victoria, která jí celou dobu tajně na příkaz Alexandra hlídala a chtěla se s neznámým klukem prát. Ten ale vzal Lisu opatrně do náruče, Victorii na rameno a přesvědčil je, že jí jen ošetří. Doma se o Lisu staral a opečovával jí až se mezi nimi vyvinula láska. Ale může mít taková láska budoucnost? Lisa i Victoria se s Williamem, jak se mladík jmenoval, jakmile se Lisa uzdravila rozloučili a vydali se hledat mě. Jakmile mě našli, Victoria zjistila, jestli je vše bezpečné a pak se kě mě obě nastěhovali. Ovšem Lisa nemůže stále na Williama zapomenout.

Poznámka: Lisa si vyvolila jít kě mě jelikož jí tuto cestu předpověděla vědma lesa Trisha. Ta jí popsala dívku, u které budou s přáteli v bezpečí a chránění před okolním světem a přílišnou pozorností lidí. Domluvili jsme se, že budeme předstírat, že jsou panenky aby nikomu nepřišlo divné, že mám doma několik elfek a elfiček. Ale věřím, že Vám drazí čtenáři mohu věřit a určitě nikomu z nich neublížíte.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 9. března 2017 v 17:02 | Reagovat

Nás se nemusí elfky bát. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama