Emmily

7. března 2017 v 23:06 | Shana |  BJD profils
Jméno: Emmily
Příjmení: Stones
Datum příjezdu: 30.10.2013

Společnost: Impldoll
Model: Jimmy
Velikost: SD
Typ (barva) resinu: Normal
Face-up: Elea
Blushing: Ne
Oči: Šedé
Vlasy: Černé

Věk: jen pouhých 143 let
Rasa: Obryně
Oblečení: Co jí padne do oka a sluší jí. Sama má moc ráda modrou barvu ale nosí všechny jak se jí zrovna namanou. Hodně záleží na tom co otec přinese z lovu.
Má ráda: Kamaráda, zábavu, smích, tanec, touží po lásce a chlapci co jí bude mít rád, knihy a čtení
Nemá ráda: pomluvy, vysmívání, ubližovaní, diskriminaci, šikanu.

Osobnost: Inteligentní, laskavá, romantická, snivá, moc se chce zamilovat a být šťastná jako otec s matkou,

Rodina: Otec Valibum a matka Raisha. Sourozence bohužel nemá i když by velice ráda. Otec je ale často na cestách a tak to moc nejde :)

Backstory:

xistuje mnoho světů. Svět lidí, svět Kouzel, svět Duší, ….. A jeden z těchto světů je zvaný Zásvětí. Je to svět démonů, zrůd a vyděděnců magického světa. Byl odsouzen k tomu být uzavřen a oddělen navždy od okolnních světů aby nemohl svým zlem nakazit ostatní světy. Leč v průběhu let bariéry mezi světy slábnou a objevují se trhliny, kterými je možno procházet mezi jednotlivými světy.
Nacházejí se i tací, co trhliny brání, a zabraňují zlu proniknout do našich světů. Ale jak dlouho budou schopni tyto trhliny hlídat?

Největší trhlina, která zatím byla objevena je na území patřící Alicii a jejímu velkému rodu. Tato trhlina vede do Kouzelného lesa a ústí pod horou. Dlouhá staletí nebyla průchozí jelikož na její drué straně byla jen skála ale v kouzelném lese kutaly trpaslíci dlouho a hluboko až tuto trhlinu objevili a tak otevřeli průchod. Duchové lesa jim za trest nařídili tuto trhlinu hlídat.

V průběhu let trpaslíci uzavřeli smlouvu s temnými elfi, ti jim nyní pomáhají střežit trhlinu za zbraně a trpasličí technické vymoženosti. Pro temného elfa je nyní největší hrdostí získat postavení ve stráži trhliny.

Ostatní světy díky těmto střážcům zůstávají v bezpečí. Lesní elfové, víly, elfíci, skřítci a jiné kouzelné lesní bytosti si jen pramálo dělají starosti s trhlinou a vážnou hrozbou, která jim hrozí. Žijí si své životy ve svých královstkých v Kouzelné lese a zabývají se svýmy mnohdy malichernými starostmi.


Od malička Emma vídala jak vroucně její otec matku miluje, jak jí nosí dary a matka jeho lásku opětuje staráním se a péčí. A už jako malá zatoužila být jako rodiče, mít muže, co by jí milovala a staral se o ní a o kterého by se mohla na oplátku starat ona.
Realita u obrů je ale jiná. Obři jsou pe většinou zlý, chamtivý, lakomý a svazky uzavírají čistě pro praktičnost a zachování druhu. Emminy rodiče jsou velkou vyjímkou. Když Emma nastoupila na školu, zjistila, jak bláhový její sen je. Byla terčem posměchu a šikany svého okolí. Učitelé jí vtloukali do hlavy jak krást, loupit a hromadit bohatství. Ale čím více se emmu její okolí snažilo přesvědčit o tom jak je její sen o životě bláhový, tím více jí utvrzovali, že je její sen správný. Spolužáci ve škole ale neměli pochopení. Od mladcýh muží snášela jen více a více posměšků, až to jednoho dne nevydržela, sbalila si věci a nechala rodičům láskyplný dopis.
Vydala se sama pomalým sestupem z Obřích hor a přes Kouzelný les do Lidského světa. Doufala, že se jí v noci podaří proklouznout územím Temných elfů a do rána se dostane na území Lesních elfů, se kterými obři na rozdíl od Temných nejosu ve válce. Ale příliš si neuvědomila, že obr v lese není nenápadný ani za tmy. Velice rychle byla polapena první hlídkou Temných elfů a vsazena do vězení jako špeh i přesto, že byla pouhou mladou dívkou.
Ve vězení strávila dlouhou dobu a věznitel s ní nezecházeli dobře. Díky jejích krutosti jí navždy zůstanou malé jizvy v obličeji.
Ale na konci každého tunelu je světlo. I její světélko se objevilo v nekoneční tmě v podobě mladé dívky, která přišla navštívit svého bratra do zámku. Ta dívka se jmenovala Lisabella a její bratr byl korunním princem Temných elfů.
Když Lisabella spatřila, jak mladá dívka je ve vězení, vynutila si k ní přístup a promluvila si s ní. Byla zděšená a velice s ní pohnul Emmin příběh a rozhodla se jí pomoci. Přemluvila bratra Alexandra aby zavelel k přemýstění vězenkyně do jiného vězení a při transportu je spolu s přáteli zahalená Lisabella přepadla a Emmu osvobodila.
Emma, která neměla kam jít, požádala o možnost připojení se k už tak různorodé družině princezny Lisabelly a ta nadšeně svolila. Emma byla moc šťastná, ale ještě šťastnější byla, když zjistila, že Lisabella a její přítelé žijí schovaní u jedné dívky v Lidském světě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 9. března 2017 v 16:36 | Reagovat

Super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama