Christiana

7. března 2017 v 22:18 | Shana |  BJD profils

Jméno: Christiana
Datum příjezdu: 3.10.2013

Společnost: Bambicrony
Model: Cherrytea - Happy winter fullset
Velikost: Yo-SD
Typ (barva) resinu: Tan
Face-up: Defaut
Blushing: Ne
Oči: Fialové
Vlasy: Blond

Věk: asi 120 let
Rasa: Vánoční víla
Oblečení: Miluje vánoční vzory, jakékoliv, které najde. Miluje zelenou, zlatou a rudou.
Má ráda: Vše co se točí okolo vánoc. Připravování dárků, stromek, cukroví, pohádky a koledy. A také sníh, sněhuláky, sáňkování, bruslení a všechny zimní sporty.
Nemá ráda: Horko, opalování, pomlouvání vánoc a zbytečný vánoční zmatek.

Osobnost: Veselá, usměvavá, pracovitá, optimistická, energická, přátelská.

Rodina: Vánoční víly žijí na severním pólu všichni pospolu v malých domkách v podzemí. Obvykle, když dospějí, najdou si partnera a vytvoří si noru vedle rodičů dívky. Christianiny rodiče se jmenují Delwin a Mafilda. Má jednoho sourozence, bratra Cutberta, který má již malou rodinu s Galtheou a synem Merwinem.

Backstory:

Existuje mnoho světů. Svět lidí, svět Kouzel, svět Duší, ….. A jeden z těchto světů je zvaný Zásvětí. Je to svět démonů, zrůd a vyděděnců magického světa. Byl odsouzen k tomu být uzavřen a oddělen navždy od okolních světů aby nemohl svým zlem nakazit ostatní světy. Leč v průběhu let bariéry mezi světy slábnou a objevují se trhliny, kterými je možno procházet mezi jednotlivými světy.
Nacházejí se i tací, co trhliny brání, a zabraňují zlu proniknout do našich světů. Ale jak dlouho budou schopni tyto trhliny hlídat?
Největší trhlina, která zatím byla objevena je na území patřící Alicii a jejímu velkému rodu. Tato trhlina vede do Kouzelného lesa a ústí pod horou. Dlouhá staletí nebyla průchozí jelikož na její druhé straně byla jen skála ale v kouzelném lese kutaly trpaslíci dlouho a hluboko až tuto trhlinu objevili a tak otevřeli průchod. Duchové lesa jim za trest nařídili tuto trhlinu hlídat.
V průběhu let trpaslíci uzavřeli smlouvu s temnými elfy, ti jim nyní pomáhají střežit trhlinu za zbraně a trpasličí technické vymoženosti. Pro temného elfa je nyní největší hrdostí získat postavení ve stráži trhliny.
Ostatní světy díky těmto strážcům zůstávají v bezpečí. Lesní elfové, víly, elfíci, skřítci a jiné kouzelné lesní bytosti si jen pramálo dělají starosti s trhlinou a vážnou hrozbou, která jim hrozí. Žijí si své životy ve svých královských v Kouzelné lese a zabývají se svými mnohdy malichernými starostmi.

Christiana není ze stejného světa jako Kouzelný les a lidský svět. Je ze světa Sněhu. Tam je celý svět pokryt sněhem a celý rok se připravují dárky na Vánoce. Na tu jednu magickou noc se otevírá portál mezi naším světem a světem Sněhu, aby Vánoční vílyi mohly přinést dárky. Santa jako takový tam samozřejmě není, toho víly vnukli dětem aby měli krytí. Ve skutečnosti roznášejí dárky oni, jelikož jejich povaha je velice laskavá a chtějí dělat lidem radost. Ale nenosí dárky jen dětem ale všem lidem. Mají také schopnost na chvíli zastavit čas. Tuto schopnost samozřejmě využívají jen aby stihly roznést dárky.
Vánoční víly se hodně liší od představy, kterou malují děti. Nemají špičatá ouška ani křídla a mají dost snědou pleť jelikož slunce na sněhu hodně opaluje.
Každý rok se může vydat jen několik Vánočních víl na tuto vzácnou pouť dělat všem radost a proto se každý rok volí ti nejlepší a nejšikovnější pracanti pro tento úkol. Vždy zasedá rada, která na základě návrhů z řad pracovníků vybere těch deset nejlepších.
Christiana ani nečekala, že by si tuto poctu zasloužila, zvláště, když je tak mladá víla, ale navrhla jí její dobrosrdečná kamarádka Miliana, protože viděla, jak moc se Christiana snaží.
Christiana se tak dostala před komisy a skutečně, i přes protesty některých starších víl, prošla a dostala se do našeho světa. Tam ale nastali problémy jelikož se dostali do prudké vánice a Christiana vypadla z létajících saní (Ano saně se soby mají. Jsou to nejspolehlivější dopravní prostředky ale jak vidíte své chyby mají. Nemají totiž bezpečnostní pásy).
A tak se Christiana ztratila. Určitě po ní pátrali, ale najít jí jen těžko mohly jelikož jí našla nějaká dívka, která si jí odnesla domů považujíce Christianu za panenku. A od té jsem jí koupila já. Když jsem se probírala internetem tak mě Shaen zastavila ruku a ukázala na Christianu a vysvětlila mi kdo to je. A tak jsem sáhla zase do peněženky (au) a Christianu vysvobodila. Jak ta byla šťastná, když se mohla opět hýbat a nepřetírat, že je panenka. V té době, kdy se u mě ukázala zde byla již pěkná společnost. Poznala se se Shaen, Lisabellou, Victorií, Alexandrem, Williamem, Adelaidou a s Mirandolinou. Hodně se spřátelili, ale začínám uvažovat o tom, jestli nebude chtít na Vánoce odejít až přiletí spřežení s ostatními vílami. Moc by mě to mrzelo. Christiana o tom zatím nemluví a nechci se jí na to ptát. Zatím je u mě a je ráda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama